در حال ویرایش ستارگان رشته مهندسی صنایع

پرش به: ناوبری، جستجو

هشدار: شما وارد نشده‌اید. نشانی آی‌پی شما برای عموم قابل مشاهده خواهد بود اگر هر تغییری ایجاد کنید. اگر وارد شوید یا یک حساب کاربری بسازید، ویرایش‌هایتان به نام کاربری‌تان نسبت داده خواهد شد، همراه با مزایای دیگر.

این ویرایش را می‌توان خنثی کرد. لطفاً تفاوت زیر را بررسی کنید تا تأیید کنید که این چیزی است که می‌خواهید انجام دهید، سپس تغییرات زیر را ذخیره کنید تا خنثی‌سازی ویرایش را به پایان ببرید.
نسخۀ فعلی متن شما
سطر ۸: سطر ۸:
 
* از تکیه کردن بر آرزوها بر حذر باش که سرمایه احمقان است و عقل وسیله به یاد سپردن تجربه هاست . 
 
* از تکیه کردن بر آرزوها بر حذر باش که سرمایه احمقان است و عقل وسیله به یاد سپردن تجربه هاست . 
 
* بهترین تجربه هایت آن است که به تو پند دهد ، پیش از آن که فرصت از دست برود و مایه اندوهت گردد ، آن را غنیمت شمار.
 
* بهترین تجربه هایت آن است که به تو پند دهد ، پیش از آن که فرصت از دست برود و مایه اندوهت گردد ، آن را غنیمت شمار.
در نظر داریم با مصاحبه با دانشجویان موفق دانشکده های صنایع از راز و رمز موفقیت آنها جهت انتقال تجربه به دیگر عزیزان دانشجو رشته صنایع استفاده نماییم. قابل ذکر است انتخاب این عزیزان با بررسی سوابق علمی وتلاشهای جانبی آنان و تصویب شورای مشورتی صورت می گیرد. اعتفاد ما بر آن است که موفقیت افراد تنها با درس خواندن حاصل نمی شود بلکه علاوه بر درس ، فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی که در راستای پرورش استعدادهای خدادادی انسان و ارتقاء  انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان گردد ، بسیار ارزشمند است .بنابراین دانشجویان عزیز باید با توجه به علاقه و کشف استعدادها و توانمندیهای خود و مشورت با افراد خبره مسیری برای خود ترسیم و سپس با توکل بر خداوند متعال و الگو گیری از افراد موفق و تلاش مستمر فعالیتهای خود را جهت دهی نمایند.  در این راستا سایت گنجینه علاوه بر معرفی تعدادی از دانشجویان موفق ، امکانات دیگری را در بخش [[چراغ راه و مسیرهای شغلی]] تقدیم می نماید که عبارتند از : [[مسیرهای شغلی|مسیرهای شغلی در رشته مهندسی صنایع]]، شخصیت شناسی با روش MBTI ، اخلاق مهندسی ، پیش بینی آینده رشته مهندسی صنایع که هریک از این بخشها می تواند در جهت دهی فعالیتهای ما موثر واقع شوند.  این بخش از سایت ستارگان نامیده شد چون ستاره ها  علاوه بر  درخشش در پهنه آسمان می توانند جهت حرکت ما ( شمال ، شرق و ...) را مشخص نمایند.با قدردانی از دانشجویانی که با همت و تلاش خود توانستند ستاره گردند. امید آن داریم که شاهد موفقیتها و درخشش بیشترآنها در پهنه آسمان علم و فن آوری کشور عزیزمان گردند. بازدید کنندگان گرامی می توانند نقطه نظرات خود را در بالای این صفحه در قسمت [http://ganj-ie.iust.ac.ir:8081/index.php?title=%D8%A8%D8%AD%D8%AB:%D9%84%D8%B0%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C_%D8%AE%D9%88%D8%A8_%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86&action=edit&redlink=1 بحث پیرامون این صفحه] به اطلاع مسئولین سایت و دیگر بازدیدکنندگان برسانند. خواهشمند است . اگر خود از دانشجویان موفق هستید و یا دانشجوی موفق رشته مهندسی صنایع  را می شناسید که شایسته حضور در این بخش را دارد، به آدرس مدیر سایت به نشانی moj_saghafinia@iust.ac.ir اعلام فرمایید.  
+
در نظر داریم با مصاحبه با دانشجویان موفق دانشکده های صنایع از راز و رمز موفقیت آنها جهت انتقال تجربه به دیگر عزیزان دانشجو رشته صنایع استفاده نماییم. قابل ذکر است انتخاب این عزیزان با بررسی سوابق علمی وتلاشهای جانبی آنان و تصویب شورای مشورتی صورت می گیرد. اعتفاد ما بر آن است که موفقیت افراد تنها با درس خواندن حاصل نمی شود بلکه علاوه بر درس ، فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی که در راستای پرورش استعدادهای خدادادی انسان و ارتقاء  انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان گردد ، بسیار ارزشمند است .بنابراین دانشجویان عزیز باید با توجه به علاقه و کشف استعدادها و توانمندیهای خود و مشورت با افراد خبره مسیری برای خود ترسیم و سپس با توکل بر خداوند متعال و الگو گیری از افراد موفق و تلاش مستمر فعالیتهای خود را جهت دهی نمایند.  در این راستا سایت گنجینه علاوه بر معرفی تعدادی از دانشجویان موفق ، امکانات دیگری را در بخش [[چراغ راه و مسیرهای شغلی]] تقدیم می نماید که عبارتند از : [[مسیرهای شغلی|مسیرهای شغلی در رشته مهندسی صنایع]]، شخصیت شناسی با روش MBTI ، اخلاق مهندسی ، پیش بینی آینده رشته مهندسی صنایع که هریک از این بخشها می تواند در جهت دهی فعالیتهای ما موثر واقع شوند.  این بخش از سایت ستارگان نامیده شد چون ستاره ها  علاوه بر  درخشش خود در پهنه آسمان می توانند جهت حرکت ما ( شمال ، شرق و ...) را مشخص نمایند.با قدردانی از دانشجویانی که با همت و تلاش خود توانستند ستاره گردند. امید آن داریم که شاهد موفقیتها و درخشش آنها در پهنه آسمان علم و فن آوری کشور عزیزمان باشیم. بازدید کنندگان گرامی می توانند نقطه نظرات خود را در بالای این صفحه در قسمت [http://ganj-ie.iust.ac.ir:8081/index.php?title=%D8%A8%D8%AD%D8%AB:%D9%84%D8%B0%D8%AA_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C_%D8%AE%D9%88%D8%A8_%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86&action=edit&redlink=1 بحث پیرامون این صفحه] به اطلاع مسئولین سایت و دیگر بازدیدکنندگان برسانند. خواهشمند است اگر خود از دانشجویان موفق هستید و یا دانشجوی موفق رشته مهندسی صنایع  را می شناسید که شایسته حضور در این بخش را دارد، به آدرس مدیر سایت به نشانی moj_saghafinia@iust.ac.ir اعلام بفرمایید.  
  
 
=== '''مصاحبه با آقای علی چگینی''' (تیر ماه 1397 -دانشگاه علم و صنعت ایران) ===
 
=== '''مصاحبه با آقای علی چگینی''' (تیر ماه 1397 -دانشگاه علم و صنعت ایران) ===
لطفاً توجه داشته‌باشید که همۀ ویرایش‌ها در گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع پیش از انتشار توسط مدیران سایت بررسی می‌شوند. بنابراین ممکن است بین زمانی که شما تغییرات را ذخیره می‌کنید و انتشار آن کمی فاصله بیفتد. بنابراین، برای بررسی ویرایش‌های خود از دکمه «پیش نمایش» استفاده کنید.
ضمنا می‌توانید از بالای صفحه وارد بخش «نمایش تاریخچه» شده و تغییرات در انتظار انتشار را ببینید.

شما همچنین به ما تعهد می‌کنید که خودتان این را نوشته‌اید یا آن را از یک منبع با مالکیت عمومی یا مشابه آزاد آن برداشته‌اید. کارهای دارای حق تکثیر را بدون اجازه ارائه نکنید!

لغو | راهنمای ویرایش‌کردن (در پنجرۀ تازه باز می‌شود)