کتابخانه اختصاصی پوریا صادقی مرزناکی

از گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع
پرش به: ناوبری، جستجو

درباره کتابخانه[ویرایش | ویرایش مبدأ]

پوریا صادقی.jpg

من پوریا صادقی مرزناکی، دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت هستم.

زمینه مورد علاقه من گرایش مهندسی مالی است.

در این کتابخانه اطلاعاتی پیرامون مباحث مبانی برق و جبر خطی آورده ام.

راه تماس با من:

pou.sadeghi@gmail.com

تکالیف[ویرایش | ویرایش مبدأ]

عنوان تکلیف توضیحات
جواب تمرینات سری اول مهندسی برق
جواب تمرینات سری دوم جبر خطی
تحقیق درس مبانی برق (باتری تلفن همراه)
جواب تمرینات قسمت دوم سری دوم جبر خطی
جواب تمرینات سری سوم مبانی برق
جواب تمرینات سری سوم جبر خطی
جواب تمرینات سری چهارم مبانی برق
تحقیق جامع درباره انرژی خورشیدی1( مبانی برق) تحقیق جامع انرژی خورشیدی درس مبانی برق در 10 فایل pdf

و 3 فایل انیمیشن در ردیف های پایین و این ردیف آورده شده است.

تحقیق جامع انرژی خورشیدی 2
تحقیق انرژی خورشیدی 3
تحقیق انرژی خورشیدی 4
ت.ا.خ 5
ت.ا.خ6
ت.ا.خ7
انیمیشن های تحقیق انرژی خورشیدی مبانی برق1
انیمیشن های تحقیق انرژی خورشیدی2
انیمیشن های تحقیق انرژی خورشیدی 3
ت.ا.خ 8
ت.ا.خ9
ت.ا.خ10
جواب تمرینات سری ششم مبانی برق
جواب تمرینات سری پنجم مبانی اختیاری
پروژه شماره 1 جبر خطی مربوط به کد نویسی
جواب سری 5 تمرینات جبر (قسمت 1 و2)
جواب تمرینات سری هفتم مبانی برق
جواب تمرینات سری هشتم مبانی برق
جواب تمرینات سری ششم جبر خطی
پروژه پایان ترم متلب جبرخطی توضیحات کتبی هر مرحله هم در فایل آمده است

مقالات[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام مقاله فایل مقاله نویسندگان توضیحات
Fresh-product supply chain coordination and waste reduction using a revenue and- preservation-technology-investment-sharing contract: A real-life case study لینک مقاله Hossein Mohammadi, Mehdi Ghazanfari, Mir Saman Pishvaee, Ebrahim Teimoury این مقاله به بررسی ضایعات در زنجیره تامین گل، میوه و سبزیجات می پردازد
A new bi-objective periodic vehicle routing problem with maximization market share in an uncertain competitive

environment

لینک مقاله M. Alinaghian1 · M. Ghazanfari2 ·

S. Gharegozloo Hamedani2

این مقاله به مسیریابی و بهینه سازی وسایل نقلیه می پردازد
Development of a monopoly pricing model for diffusion maximization

in fuzzy weighted social networks with negative externalities of heterogeneous nodes using a case study

لینک مقاله Aghdas Badiee1

• Mehdi Ghazanfari1

این مقاله به موضوع شبکه های اجتماعی تحت عدم قطعیت فازی می پردازد
بهینه سازي مبادلات در بورس گل و گیاه با در نظر گرفتن

شرکت آماد طرف سوم تحت شرایط عدم قطعیت

لینک مقاله حسین محمدي دولت آبادي 1، مهدي غضنفري 2*، ابراهیم تیموري 3، میر سامان

پیشوایی

در این مقاله، مسئله بورس گل و گیاه به عنوان یک مسئله بهینه ساز ي در نظر گرفته می شود
پیش بینی تقاضای سالیانه سفر ریلی با استفاده از پویایی های سیستمی لینک مقاله صمد کاظمی، مهدی غضنفری و سامان پیشوایی این مقاله به پیش بینی سالیانه سفرهای ریلی در طول 7 سال آینده برای برنامه ریزی بهتر می پردازد
پیش بینی ورشکستگی شرکت ها مبتنی بر سیستم های هوشمند ترکیبی لینک مقاله مهدی غضنفری اقبال رحیمی کیا با توجه به شرایط رقابتی اقتصاد کشورها و بحران های اقتصادی ایجاد شده در سطح بین المللی و داخل کشور، نیاز به یک مدل مناسب برای پیش بینی ورشکستگی شرکت های کشور احساس می شود. تصمیم گیران کلان اقتصادی، سازمان های اقتصادی کشور و سیستم بانکی با استفاده از این مدل ها توانایی اتخاذ تصمیمات دقیق تر و با عوارض کمتری را دارا خواهند بود.

سایت ها [ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام سایت لینک سایت توضیحات
سایت دانلود مقالات انگلیسی و کتاب به طور رایگان https://sci-hub.tw/ ربات قوی و حرفه ای برای دانلود مقالات و کتاب ها در سرتا سر جهان
سایت دانلود مقالات انگلیسی و کتاب به طور رایگان https://freepaper.me/ در سال ۱۳۹۱ با تشدید تحریم های خصمانه علیه جامعه پژوهشی کشور، وب سایت فری پیپر به همت جمعی از دانشجویان کشور تاسیس شد. این وب سایت دسترسی به منابع علمی را از طریق وب سایت های مرجع علمی همچون sciencedirect و  springer  به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

در حال حاضر دسترسی به بیش از ۱۰۰ وب سایت مرجع من جمله Sage Journals ، Oxford Journals ، Wiley Online Library ، Informs.org ، nature.com ، IEEE ، ScienceDirect ، Taylor & Francis ، Springer  برای کاربران فراهم شده و در تلاش برای دسترسی به منابع جامع تر و آسان تر به سایر منابع علمی هستیم.

سایت دانلود مقالات انگلیسی و کتاب به طور رایگان http://www.edupaper.ir/pages/Login.aspx دانلود محدود مقالات با ثبت نام و دریافت کد کاربری مختص دانشجویان دانشگاه های سرتاسر ایران
سایت های بررسی سرقت علمی (پلاجیاریزم) https://www.plagscan.com/plagiarism-check/

https://smallseotools.com/plagiarism-checker/

https://www.duplichecker.com/

سرقت علمی که معادل انگلیسی آن plagiarism است در زبان فارسی به صورت‌های مختلفی ترجمه شده است که از جمله عبارتند از: دزدی علمی، سرقت علمی، دستبرد علمی و سوء استفاده علمی.

Plagiarism با نامهای سرقت ادبی، سرقت علمی، دستبرد علمی، Plagiarism یا پلاجیاریزم، پلاجریزم شناخته می شود. پلاجیاریزم یعنی کپی کردن آثار، ایده ها و در اینجا نوشته های دیگران که در حقیقت زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت و ارتکاب به سرقت ادبی است. شایعترین نوع پلاجیاریزم، کپی برداری پژوهشی از منابع چاپ شده قبلی است یعنی اینکه مطلبی را که چاپ شده عینا در متن مقاله خود کپی کنیم که این امر به راحتی توسط نرم افزارهای چک کننده پلاجیاریزم ردیابی شده و سبب ریجکت سریع مقاله یا fast reject  می شود.

موردی که اعتبار نویسنده را زیر سوال می برد و حتی باعث می شود که مجله، مقالات بعدی نویسنده را بدون بررسی ریجکت کند. این مورد، یک مساله اخلاقی یا ethical issue محسوب می گردد چون مطلبی بدون ذکر صاحب اثر یا منبع به سرقت رفته است.

فهرست نشریات علمی معتبر وزارت علوم –آذرماه 97 https://rppc.msrt.ir/fa/download/category/208/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1 آخرین فهرست مجلات علمی پژوهشی مورد قبول وزارت علوم در این سایت قابل رویت است
فهرست نشریات JCR-۲۰۱۷ https://rppc.msrt.ir/fa/download/category/208/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1 آخرین فهرست مجلات ISI مورد قبول وزارت علوم در این سایت قابل رویت است
فهرست نشریات نامعتبر - اسفند ۹۶ https://rppc.msrt.ir/fa/download/category/208/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1 آخرین فهرست مجلات لیست سیاه وزارت علوم در این سایت قابل رویت است

تصاویر[ویرایش | ویرایش مبدأ]

Seem-3circles.jpg
Supplychainendtoend.jpg
Supply-Chain-Flow.png
20160713045226-CRM.jpg

کتاب ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام کتاب فایل کتاب توضیحات
قورباغه ات را قورت بده لینک کتاب این کتاب به نظر برخی یک شاهکار ساده مدیریت شخصی است.شاید بسیاری از مطالب آن را من و شما در زندگی روزمره خود به کار می گیریم اما جمع آوری تمام این نکات در یک جا آ ن هم به زبانی ساده کار دشواری است چیزی که مؤلف این کتاب به خوبی از عهده آن برآمده است.
قلعه حیوانات لینک کتاب مزرعهٔ حیوانات ( Animal Farm) که در ایران به نام قلعهٔ حیوانات نیز شناخته شده‌است،این رمان نوشتهٔ جورج اورول می باشد. این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته و در سال ۱۹۴۵ میلادی در انگلستان منتشر شد، ولی در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی به شهرت رسید.این رمان دربارهٔ گروهی از حیوانات است که انسان‌ها را از مزرعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند بیرون می‌کنند و خود ادارهٔ مزرعه را به دست می‌گیرند، ولی …
اقتصاد مهندسی لینک کتاب این کتاب روش های مختلف ارزیابی اقتصادی طرح ها را با مثال های فراوان تشریحی توضیح می دهد.
چگونه ثروتمند شویم لینک کتاب این کتاب به آموزش روش های مختلف کسب درآمد می پردازد
Issues in supply chain management book link این کتاب در مورد مسائل و مشکلات موجود رد مدیریت زنجیره تامین و همچنین راهکارهای آن بحث می کند
contracts in supply chain coordination book link این کتاب انواع قراردادها در هماهنگ سازی اعضای زنجیره تامین را بررسی می کند.
جزوه درس طراحی آزمایش ها لینک جزوه طراحی آزمایش به فرایند گردآوری داده در حالی که یکی یا چند متغیر در حال تغییراند گفته می‌شود. در آمار طراحی آزمایش معمولاً به طراحی آزمایش کنترل‌شده گفته می‌شود هرچند انواع دیگر آزمایشها مانند نظرسنجی و آزمایش‌های علوم طبیعی نیز وجود دارند.
جزوه تحقیق در عملیات 1 زاهدی سرشت لینک جزوه این جزوه یکی از منابع مهم برای مطالعه تحقیق در عملیات 1 برای موق=فقیت در کنکور دوره ارشد و دکتری است
جزوه آمار دکتر ایوزیان لینک جزوه این جزوه یکی از منابع مهم برای مطالعه تئوری احتمالات و آمار برای موفقیت در کنکور دوره ارشد و دکتری است
روانشناسی ثروتمند شدن لینک کتاب در کتاب روانشناسی ثروتمند شدن نوشته رضا فریدون نژاد به زبانی ساده و قابل درک، با دانش و روانشناسی ثروتمند شدن آشنا خواهید شد و متوجه خواهید شد که برای ثروتمند شدن اول باید ذهن ثروتمند داشت، درست مثل زمینی که برای کشاورزی و دادن محصول مرغوب اول باید آماده شود.
200 نکته برای مدیریت ریسک با PertMaster لینک کتاب کتاب 200 نکته برای مدیریت ریسک با PertMaster نوشته علی شهنوازی به مسئله ریسک که در همه پروژه‌ها وجود دارد می‌پردازد.

باید در نظر داشت که بعضی از پروژه‌ها دارای ریسک بیشتری می‌باشند، لذا ضروری است تأثیر ریسک‌های پروژه بر زمان و هزینه، کمّی سازی شده و توزیع ریسکی آن‌ها گزارش شود.

مدیریت ریسک پروژه مورد تاکید ISO 13000، ISO 55000 و PMBOK می‌باشد. پیشتر در مدیریت پروژه نرم افزار‌های پریماورا و MSP کاربرد داشتند ولی با تاکید بیشتر بر ویژگی تغییرپذیری پروژه‌ها و لحاظ نقش ریسک در تصمیم‌گیری‌ها جایگاه پرت مستر افزایش یافته است.

این نرم افزار که توسط شرکت oracle عرضه می‌شود توانایی لحاظ انواع ریسک شامل ریسک زمانی، ریسک هزینه، ریسک وجود، ریسک شاخه اختمالی و ریسک ارتباط را داشته و قادر هست در شرایط ریسکی نرخ بازده سرمایه گذاری و ارزش خالص حال پروژه را محاسبه نماید. از قابلیت‌های دیگر این نرم افزار ارائه WBS، نمودار گانت، مقایسه برنامه واقعی با برنامه مبنا می‌باشد.

از خواستن امروز تا توانستن فردا لینک کتاب کتاب از خواستن امروز تا توانستن فردا به قلم مهدی صفویان به بررسی مواردی از جمله هوش مالی، چالش‌های مسیر پیشرفت، مهارت افزایی و اشتغال و بیکاری و بی‌تفاوتی می‌پردازد.

رشد بی‌رویه تفکر واسپاری و برون‌سپاری مسئولیت‌ها در خانواده و به تبع آن در اجتماع، همچنین عدم تعهد و کفایت آموزش‌های قشرهای مختلف تاثیر‌گذار در فنون و علوم اقتصادی و مهارت‌های مورد نیاز جامعه، بیشتر و موثرتر از همه تحریم‌ها و... تفکر اقتصادی جامعه را به قهقرا کشانده است.

خانواده به عنوان موتور محرکی که فقط مسئول بخش‌های تغذیه‌ای و سایر مایحتاج فرزندان‌شان هستند از خود سلب مسئولیت کرده و به انحاء مختلف چشم‌انداز ایجاد ساختارهای جدید فکری را به کل فراموش کرده و یا تمرکز و حوصله این مبحث را از دایره ذهن‌شان دور فرض نموده‌اند. حتی بی‌تفاوت منتظر نشسته‌اند که دیگران بکارند و آن‌ها فقط هزینه‌اش را پرداخت کنند.

اقشار مختلف با دیدگاه‌های مختلف به این اتفاق دامن زده‌اند. فقرا طاقت سختی تحمل کردن فرزندان‌شان را ندارند و هر روز با فشار و مشقت کار می‌کنند تا فرزند دلبندشان راحت زندگی کند. اغنیا نیز با تصور ثروت هنگفتی که برای فرزندان دلبندشان به جای می‌گذارند چندان توجهی به مسائل این چنینی معطوف نمی‌نمایند.

کشوری که صاحب بسیاری از برجسته‌ترین سطوح علمی و تحقیقاتی است خود به کشوری مدرک‌‌‌‌‌‌‌‌گرا و مصرف‌کننده تبدیل شده که نخبگانش فرار را بر قرار ترجیح می‌دهند و مابقی مدرک دارانش نیز چشم به استخدام‌های دولتی دارند.

کتاب چگونه ثروتمند شویم؟ لینک کتاب کتاب چگونه ثروتمند شویم؟ نوشته‌ی امیرحسین دهقانی مجموعه‌ایست از نکات مهم و با ارزش، برای دستیابی به هدف و ثروت در زندگی.

در بخشی از کتاب چگونه ثروتمند شویم می‌خوانیم:

مشکل اینجاست که اغلب افراد فکر می‌کنن زمانی می‌تونن یک ذهنیت ثروتمند رو در خودشون شکل بدن که حساب پر پولی داشته باشن، اما این هرگز کارایی نداره. بلکه عکس این موضوع حقیقت داره. تنها زمانی می‌تونی پول و ثروت رو به زندگیت جذب کنی که ذهنی ثروتمند و باورهایی ثروت‌آفرین داشته باشی و اگر این ذهنیت ثروتمند رو در خودت شکل ندی مدام می‌بینی که به اهداف مالیت نزدیک میشی اما نمی‌تونی رویاهات رو خلق کنی. فرمول خیلی راحته! باورهای ثروت‌آفرین رو در خودت شکل بده تا جذب فوری ثروت رو تجربه کنی. به همین راحتی!

25 شغلی که با آن می‌توانید به درآمد میلیونی برسید لینک کتاب کتاب 25 شغلی که با آن می‌توانید به درآمد میلیونی برسید نوشته احمدرضا کرامت راه و روش‌های ثروتمند شدن را ذکر می‌کند. آیا شما هم مثل میلیون‌ها آدم کره زمین به دنبال یک راه کسب درآمد اضافه در کنار شغل تمام وقت‌تان هستید؟ کاهش موجودی حساب بانکی بر وضعیت سلامتتان تاثیر میگذارد؟

انجمن روانشناسان امریکا یک نتایج یک پژوهش را منتشر کرده است که نشان می‌دهد استرس پول بر سلامت مردم امریکا در سراسر این کشور تاثیر می‌گذارد. و بر اساس پژوهش‌ها، آدم‌های پولدار هم به استرس پول دچار هستند - یعنی این مشکل فقط

گریبانگیر خانواده‌های کمدرآمد نیست.

در اوضاع کنونی، داشتن دو شغل یا بیشتر برای کسب درآمد بیشتر و پرداخت هزینه‌ها امری عادی شده است. داشتن بیش از یک شغل، به دلایلی مثل پرداخت هزینه‌های آموزشی، کمک مالی به خانواده یا اطمینان از امنیت مالی، دیگر امری غیرعادی نیست. در حال حاضر ما با محیط خود هماهنگ شدهایم و تغییراتی که پیش میآید، تنها ما را شجاعتر میکند تا از حد وسط فراتر رویم. اول در آوردن یکی از اهداف روزانه همه ماست تا به وسیله آن خواسته‌ها و احتیاجاتمان را برآورده کنیم. پول در آوردن هنری است که از عهده هر کسی برنمی آید اما راه و روش‌هایی دارد که قطعا آموختنی است.

برای پولدار شدن لازم نیست از خانواده‌ای پولدار باشید بلکه کافیست راه و روش‌های آن را بیاموزید در این مقاله شما را با برخی از رموز این کار آشنا می‌کنیم.

کمی بیش‌تر از خودت باش، کارآفرین خوبی باش لینک کتاب این کتاب، جلد اول از سری کتاب‌های "کمی بیش‌تر از خودت باش، موفق باش" نوشته مهرنوش خرم و محمد مهدی دهقان است که به موضوع کارآفرینی اختصاص داده شده است. در این سری از کتاب‌ها ما به شما کمک می‌کنیم که به ذهن خود جهت دهید تا مانند یک کارآفرین بیاندیشید، اگر واقعاً به دنبال کارآفرین شدن هستید کسب و کار مستقل و موفقی داشته باشید، اگر تمایل دارید که برای خودتان کار کنید؛ یک کارمند برجسته باشید، اگر روحیه شما با کارمندی سازگار است و ترجیح می‌دهید که برای دیگران کار کنید.

بنابراین چه شما کارآفرین پرشوری باشید و چه مالک کسب و کاری پررونق، این مجموعه از کتاب‌ها به شما کمک می‌کند در کارتان موفق باشید. اگر هم کارمند هستید، به کمک این مجموعه از کتاب‌ها می‌توانید بیش‌تر مانند یک کارآفرین فکر و عمل کنید و برای شرکتی که در آن کار می‌کنید به یک مهره کلیدی تبدیل شوید.

توجه داشته باشید که هدف ما از نگارش این کتاب، نه منفی جلوه دادن کارمندی و نه مثبت نشان دادن کارآفرینی است! همه تلاش ما بر این است تا شما بتوانید مسیر زندگی خود را به درستی انتخاب کنید و در هر کاری بهترین خود باشید.

لازم به ذکر است که هر کسب و کار مستقلی کارآفرینی محسوب نمی‌شود، اما ما در این کتاب برای راحتی بیان از واژه کسب و کار مستقل استفاده کرده‌ایم. بنابراین هرکجا این کلمه را دیدید آن را با کارآفرینی مترادف بدانید.