کتابخانه اختصاصی محمدحسین هدایتی

از گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع
پرش به: ناوبری، جستجو

درباره کتابخانه[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نا م و نام خانوادگی.jpg
من محمدحسین هدایتی، دانشجوی ورودی96 مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران هستم. زمینه صنعتی مورد علاقه من مدیریت مالی و نقش آن در ارتقای کیفیت در همه زمینه ها است. در این کتابخانه، کتب و مقالات مورد استفاده در این زمینه ها آورده شده‌است.

راه تماس با من: @hosseinhedayati135 

کتاب‌ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام کتاب نام نویسنده توضیحات
قرآن کریم پرونده:Quran fa Ansarian.pdf کلام الله ازلسان رسول اکرم(ص)،باترجمه استادانصاریان
نهج البلاغه پرونده:Ebook6077(www.takbook.com).pdf خطبه ها،نامه ها وکلمات قصار امیرالمومنین علی علیه السلام
اصول ارگونومی پرونده:Ergonomi-karbord.pdf

تحقیق‌ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تحقیق فایل تحقیق توضیحات
تحقیق سری دوم جبرخطی ترجمه سایت دانشگاه MIT پرونده:TAHGHIGH.pdf
تحقبق سری اول جبر خطی.در باره نرم افزار متلب پرونده:تحقیق سری 1.pdf

تمرین‌ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تمرین فایل تمرین توضیحات
قسمت دوم تمرین سری سوم جبرخطی
تمرین دوم جبرخطی پرونده:J1...pdf
تمرین سوم جبر خطی پرونده:JABER.pdf
تمرین چهارم جبرخطی پرونده:New Doc ۲۰۱۹-۱۲-۰۸.pdf
تمرین پنجم جبرخطی پرونده:New Doc ۲۰۲۰-۰۱-۰۱.pdf
تمرین ششم پرونده:Ta 6.pdf

مقالات[ویرایش | ویرایش مبدأ]

سایت‌ها [ویرایش | ویرایش مبدأ]

داده کاوی در یک نگاه(data mining).jpg
Data-mining-process..png

تصاویر[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام فیلم فیلم یا لینک فیلم توضیحات
همه چبز درباره powerpoint
مراحل نصب تاور کرین تاورکرین ( جرثقیل برج ) یک وسیله ثابت معمول در محل ساخت ساختمان های بزرگ است. آنها وسایلی قوی و زیبایی ناشناخته هستند ، تاورکرین ها اغلب تا ۱۰۰۰ فوت قد براشفته اند و از دور می توانند غیر قابل دسترسی باشند. کارگران ساختمانی از تاورکرین tower cranrبرای جابجایی آهن آلات ساختمانی ، بتون ، ابزارهای بزرگ شبیه ژنراتورها و قطعات مختلف وسیعی در دیگر مصالح ساختمانی استفاده می کنند. تاریخچه تاورکرین tower nrane: همواره برای ساخت سازه های عظیم مشکل ساخت وجود داشته،بخصوص وقتی کار به ارتفاعات زیادی از سطح زمین می رسد باید وقت و نیرو و هزینه زیادی به کار رود تا مصالح و تجهیزات با وزن و حجم بالا در سازه قابل استفاده شوند.این مشکل در حدود 70 سال پیش با ساخت نخستین تاور کرین ها تا حدود زیادی مرتفع گردید اولین تاورکرین بوسیله یونانی های باستان اختراع شد و با نیروی کارگران و چهارپایان کار می کرد. کاربرد : برج سازی-سد سازی – سیلو سازی-پل سازی- ساختمان سازی- حمل کالا در بنادر انواع تاور کرین: تاور کرین ها به سه دسته ثابت ، متحرک و بالا رونده تقسیم می شوند
مراحل بتن ریزی مراحل بتن ریزی گسترده ساختمان
طراحی داشبورد کنترل پروژه در اکسل چطور می توان در اکسل اعداد موجود در سلول های با رنگ مورد نظر را جمع کرد و یا آنها شمرد؟ برای انجام این کار روش های مختلفی در اکسل وجود دارد که هم با کد نویسی (VBA) و هم بدون کد نویسی و با استفاده از فرمول می توان این کار را انجام داد…
داده کاوی چیست؟؟؟؟ داده‌کاوی (به انگلیسی: Data Mining)، به مفهوم استخراج اطلاعات نهان یا الگوها و روابط مشخص در حجم زیادی از داده‌ها در یک یا چند بانک اطلاعاتی بزرگ گفته می‌شود. بسیاری از مردم داده کاوی را مترادف واژه‌های رایج کشف دانش در پایگاه‌داده‌ها (به انگلیسی: knowledge discovery in databases) (اختصاری KDD) می‌دانند. داده‌کاوی، پایگاه‌ها و مجموعه حجیم داده‌ها را در پی کشف و استخراج، مورد تحلیل قرار می‌دهد. این‌گونه مطالعات و کاوش‌ها را به واقع می‌توان همان امتداد و استمرار دانش کهن و همه جا گیر آمار دانست. تفاوت عمده در مقیاس، وسعت و گوناگونی زمینه‌ها و کاربردها، و نیز ابعاد و اندازه‌های داده‌های امروزین است که شیوه‌های ماشینی مربوط به یادگیری، مدل‌سازی، و آموزش را طلب می‌نماید.
نگهداری و تعمیرات (هفت پرسش RCM) مجموعه ای از فعالیتها و عملکرد ها است که هر کدام با توجه به تعاریف خود ، ماموریت عملیاتی نگاهداشتن دستگاه ها ، ماشین آلات و تجهیزات را دارند که باعث می گردند قابلیت عملیاتی آنها حفظ شود.

امروزه نگهداری و تعمیرات یک تجهیز یعنی: طرح ریزی و انجام فعالیت هایی برروی تجهیزات که باعث عملکرد مستمر تجهیز برای تولید محصول یا خدمات با کیفیت را مهیا سازد.

مهندسی سیستم مهندسی سیستم در یک تعریف کلی عبارت از روش‌شناسی تخصصی انسجام بخشی و یکپارچه‌سازی هدفمند مجموعه‌ای از اجزا و عناصر و شکل‌دهی یک سیستم کامل با ویژگی‌ها و قابلیت‌های کارکردی مشخص می‌باشد. به بیان دیگر '''مهندسی سیستم''' دانش و روش‌شناسی در کنار هم قرار دادن اصولی کلیه اجزا و عناصر زیر مجموعه یک سیستم (محصول) و برقراری روابط تعاملی هدفمند و هم افزاینده میان آن‌ها به بهترین شیوه ممکن است که در نهایت منجر به ایجاد یک مجموعه یا سیستم کلان (محصول) با قابلیت و توانمندی مشخص به منظور پاسخگویی به نیازهایی خاص می‌باشد. مهندسی سیستم بر اساس رویکرد سیستمی استوار بوده و دارای ماهیت میان رشته‌ای و چند تخصصی است و بیشترین کاربرد را در ایجاد سیستم‌های پیچیده و دارای تنوعی از انواع فناوری‌ها دارد. مهندسی سیستم به معانی مهندسی طراحی سیستم‌های پیچیده، مهندسی نوآوری محصولات پیچیده، سیستم مدیریت مهندسی نوآوری محصول پیچیده و به عبارتی سیستم ایجاد سیستم‌های پیچیده می‌باشد.

فیلم ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

https://www.aparat.com/v/aNrZh#