کتابخانه اختصاصی شایان علیان نژادی

از گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع
پرش به: ناوبری، جستجو

درباره کتابخانه[ویرایش | ویرایش مبدأ]

PicsArt 11-05-11.33.13.jpg

من شایان علیان نژادی دانشجوی کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران هستم . زمینه ی صنعتی مورد علاقه من بهینه سازی سیستم می باشد و به مباحث خودسازی و صنعت پیشرفت علاقه مندم. در این کتابخانه کتب صنعت پیشرفت و کتاب های آموزش زبان انگلیسی و کتب جبرخطی و تمارین مربوط به آن را قرار میدهم.

راه ارتباطی من: zaraavet@yahoo.com

کتابها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

کتاب های صنعت پیشرفت[ویرایش | ویرایش مبدأ]

ردیف فایل دانلود نام کتاب توضیحات
1 پرونده:Asar-Morakab.pdf کتاب اثر مرکب اثری از دارن هاردی اثر مرکب از جمله کتاب هایی است که هرکسی باید حداقل یکبار آن را مطالعه کند. مطالب این کتاب آن چنان غنی و مفید است که اگر به درستی به کار گرفته شود می تواند زندگی هر فردی را دچار تحولی اساسی سازد. موضوع کلی آن پیرامون این است که چطور انجام کارهای کوچک در طول زمانی دراز می توانند مرکب شوند و تغییری بزرگ ایجاد سازند
2 پرونده:Hargez-sazesh-nakon.pdf هرگز سازش نکنید طوری مذاکره کنید که انگار زندگیتان به آن بستگی دارد! کتاب هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد! نوشتۀ کریس واس، به شما یاد می‌دهد که کنترل مکالماتی را که به زندگی و کارتان مربوط هست به دست آورید.

با خواندن کتاب هرگز سازش نکنید یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از داشتن درک عمیقی از روانشناسی انسان، ماشین را با قیمت پایین‌تری بخرید، حقوقتان را افزایش دهید و کاری کنید کودکتان در زمان مقرری بخوابد.

3 پرونده:Honare-bayaan.pdf کتاب قدرت بیان نوشته ی برایان تریسی این کتاب فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی‏‎ترین اسرار را برای شما فاش می‏کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی‏‌هایتان تحت تاثیر قرار بدهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید، بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت‏تان ضروری هستند تغییر بدهید.

این کتاب موثر که سرشار از استراتژی‏‌های اثبات شده - و حتی دارای یک فصل ویژه درباره ارائه سخنرانی‏ های ترغیب ‏کننده تجاری - است، به شما کمک می‏کند سریع‏تر در حرفه‌‏تان پیشرفت کنید، مورد احترام دیگران قرار بگیرید و به بزرگترین اهدافتان برسید.

4 پرونده:4-Asar-Az-Florence-Scovel-Shinn -karnil.com .pdf کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از کتاب های برتری هست که توسط نویسنده آمریکایی نوشته شده و توسط مترجم های ایرانی ترجمه گردیده و از چاپ شصتم فرا رفته است. این کتاب یکی از کتاب هایی است که میتواند برای افراد برای شروع زندگی الگویی باشد.
5 پرونده:بیندیشید-و-ثروتمند-شوید-.pdf کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل این کتاب از نخستین و جامع ترین کتاب هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده ، همگانی کرده است. کتابی که ایده آن توسط اندرو کارنگی موسس و صاحب غول فولاد آمریکا و دومین نفر در لیست ثروتمندترین افراد تاریخ به ناپلئون هیل ارائه شد.
6 پرونده:ثروتمند زاده شده ای.pdf کتاب ثروتمند زاده شده ای اثر باب پراکتر باب پراکتر نویسنده، سخنران، مشاور تجاری، استاد فروش و بازاریابی، کارآفرین و مربی و یک میلیونر خودساخته است که در کتابها،سخنرانیها و برنامه های آموزشی اش راه های تحقق قابلیت های انسانی را آموزش می دهد. او آثار متعددی را ارائه کرده است که موفق ترین آنها کتاب در دست می باشد. این کتاب یکی از کتاب های مجموعه تعالیم آموزگاران راز است و در 270 صفحه نگارش شده است.
7 پرونده:Ghodrate-Namahdud-Anthony-Robbins.pdf کتاب قدرت نامحدود اثر آنتونی رابینز وی در سال 1986 کتاب قدرت نامحدود را منتشر نمود و با اینکار قصد معرفی قدرت فوق العاده انسان را دارد همان قدرتی که رابینز را به درجات بالایی از موفقیت در زندگی هدایت نمود . کتابی که هدفش معرفی قدرتی است که رسیدن به آن رویایی نیست که در گذشته تصور میشد برای همه نمیتواند ممکن شود.
8 پرونده:Che-kasi-panire-mara-jabeja-kard.pdf کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد اثر اسپنسر جانسون در این کتاب چهار شخصیت خیالی ترسیم شده است : موشها (اسنیف) و (اسکوری) و آدم کوچولوها (هم)و(ها) این چهار شخصیت برای نشان دادن قسمت های ساده و پیجیده درون ما، بدون در نظر گرفتن جنس، سن، نژاد و ملیت است. ما گاهی اوقات ممکن است مانند هریک از چهار شخصیت داستان بسته به شرایط عمل کنیم که موضوع اصلی از این قرار است.
9 پرونده:Mojezeye-Shokr-Gozari-Rhonda-Byrne.pdf کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن در این کتاب 28 تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت، پول، شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهایتان به حقیقت بپیوندند.
10 پرونده:Jaduye-Fekre-Bozorg-David-Joseph-Schwartz.pdf کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز کتاب «جادوی فکر بزرگ» نوشته‌ی «دکتر د.شوارتز»، یکی از برترین کتب روانشناسی و موفقیت در زندگی است. تفکرات دکتر شوارتز که برگرفته از منابع عالی و اصیل و بهترین و بزرگترین مغزهای متفکری که تاکنون بر روی کره زمین زیسته‌اند برگرفته شده اعتقاد بر این دارد که موفقیت افراد بیش از آن که به میزان هوش آن‌ها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آن‌ها بستگی دارد.
11 پرونده:EsteratezhiyeReghabati-MichaelPorter.pdf کتاب استراتژی رقابتی از مایکل پورتر کتاب استراتژی رقابتی بیان تکنیک های تحلیل صنعت و رقبا است این کتاب در سه بخش با عناوین زیر و 16 فصل ارائه شده است:

بخش اول – تکنیکهای عمومی تحلیل

بخش دوم – محیط های عمومی صنعت

بخش سوم – تصمیمات استراتژیک

12 پرونده:Shafaye-Zendegi.pdf کتاب شفای زندگی اثر لوئیس ال هی کتاب «شفای زندگی» نوشته‌ی «لوئیس ال هی» یکی از نویسندگان، سخنوران و درمان‌ گرهای تاثیرگذار در دنیا است.

این کتاب در زمینه‌ی خودسازی، تحول جسم و جان و ذهن و همین‌طور پزشکی‌کلی‌ نگر در سراسر دنیا بسیار معروف است.

13 پرونده:Ghodrate-Jazabe-Brain-Tracy.pdf کتاب قدرت جذبه از برایان تریسی شما می توانید تنها با تمرین بعضی از روش ها و تکنیک های برقراری ارتباط ، که امروزه توسط بانفوذترین و تاثیرگذارترین افراد دنیا به کار می روند ، بیاموزید که فردی خونگرم ، صمیمی ، دوست داشتنی و با جذبه هستید.
14 پرونده:Gamhaye-Talai-Moafaghiat.pdf کتاب گام های طلایی موفقیت از برایان تریسی گام های طلایی موفقیت برگرفته ازکتاب عادت‌های میلیون دلاری اثر برایان تریسی است.
15 پرونده:Fekretan-Ra-Tagheer-Dahid.pdf کتاب فکرتان را تغییر بدهید از برایان تریسی چیزي در این کره خاکی وجود ندارد که نتوانید آن را به دست آورید.

کافی است فکرتان را تغییر دهید و در ذهن خود این حقیقت را بپذیرد که می توانید به آن دست یابید

16 پرونده:Estedad-Kafi-Nist.pdf کتاب استعداد هرگز کافی نیست از جان ماکسول ماکسول به‌عنوان کارشناس مدیریت،  سخنران و نویسنده بین‌المللی شناخته‌میشود. او  تاکنون 38 کتاب نوشته‌است که جمعاً بیش‌از دوازده میلیون کپی از آنها به فروش رفته‌است.

این کتاب شما را با اصول و ابزار موفقیت آشنامی‌کند.

17 پرونده:12Sotune-Movafaghiat.pdf کتاب دوازده ستون موفقیت از جیم ران دوازده ستون موفقیت ، داستانی است کوتاه و قابل فهم درمورد مردی به نام میشل جونز که فکر‌می‌کند زندگیش به پایانی مرگبار نزدیک می‌شود. جونز با پیرمردی محترم به نام چارلی روبه‌رو می‌شود. چارلی با میشل درمورد دوازده ستونی صحبت می‌کند که به صاحبخانه او کمک‌کرده‌است، تا به موفقیت‌های بزرگی دست‌یابد.
18 پرونده:Ravanshenasi-Tanbali.pdf کتاب روانشناسی تنبلی از ادوین سی بلیس کتاب «روانشناسی تنبلی» نوشته ی «ادوین سی. بلس» توسط «مهدی قراچه داغی» مترجم توانمند حوزه ی روان شناسی به فارسی برگردانده شده است. نویسنده با طرح سوال آیا تنبلی ذاتی است؟ به بحث درباره ی تنبلی پرداخته و راه های مقابله با آن را به صورت چند گام یا مرحله توضیح داده است
19 پرونده:Ghdrt-adat-jelde1.pdf کتاب قدرت عادت اثر چارلز داهیگ این کتاب به سه بخش تقسیم شده است. و در مورد چرایی کارهایی که در زندگی و کسب و کار انجام می دهیم بحث می کند.
20 پرونده:Ghodrate-Khod-Bavari.pdf کتاب قدرت خودباوری از ناتانیل براندن خودباوری حقیقی، ارتباطی با آنچه در محیط حقیقی به دلیل شغل و موقعیت ما به وجود نمی آید. بلکه به واسطه باور درونی ما به ارزشمند بودن و لیاقت خوشبختی را داشتن شکل می گیرد. کتاب حاضر درواقع تنها به توضیح خودباوری می پردازد و ما را با آن آشنا می کند.
21 پرونده:ModireYekDaghigheei-SpencerJohnson.pdf.pdf کتاب مدیر یک دقیقه ای اثر اسپنسر جانسون کتاب مدیر یک دقیقه‌ای، شامل نکاتی برای مدیریت صحیح است. اهداف یک دقیقه‌ای، تمجید یک دقیقه‌ای، توبیخ یک دقیقه‌ای سه اصل مهم برای مدیران است. این کتاب به مدیران یاد می‌دهند چگونه افراد مناسب را استخدام کنند و محیط کار خود را بانشاط و پربازده نگه دارند.
22 پرونده:Gholeha&Dareha-SpencerJohnson-pdf.pdf کتاب قله ها و دره ها از اسپنسر جانسون داستان قله ها و دره ها درباره مرد جوانی است که ناشادمانه در دره ای روزگار می گذراند، تا اینکه با پیرمردی روبرو می شود که بر فراز قله ای زندگی می کند. این آشنایی شرایط زندگی و کار او را برای همیشه تغییر می دهد. سرانجام، او در می یابد که چگونه با بکارگیری اصول ارزشمند پیرمرد و ابزارهای عملی، در دورانهای خوب و بد به آرامش و موفقیت بیشتری دست یابد.
23 پرونده:CheguneAhanrobayePoolVaServat-AnthonyRobbins.pdf کتاب چگونه مغناطیس پول شویم آنتونی رابینز در کتاب چگونه مغناطیس پول شویم  که اکنون پیش روی شماست می گوید: ما گام های موثر،عملی وکاربردی را برای تبدیل شدن شما به آهنربای پول و ثروت قرار داده ایم که شما با خواندن و به کاربستن این آموزش ها و تمرین هایی که در پایان هر گام قرار داده شده میتوانید بزودی به استقلال مالی برسید و دروازه های پول و ثروت را به روی خود باز کنید.
24 پرونده:Sobhe-jadooei.pdf کتاب صبح جادویی از هال الرود کتاب صبح جادویی شامل شش عادتی است که با انجام آنها قبل از ساعت 8 صبح زندگیتان متحول خواهد شد.
25 پرونده:Azemate-khod-ra-daryabid.pdf کتاب عظمت خود را دریابیم از وین دایر وین دایر در کتاب عظمت خود را دریابیم ، به شما کمک می کند تا به دنیای بیکران درون خود سفر کنید، آن را بکاوید، عظمت خود را دریابید و سپس از آفرینش های دگرگونی های پویا در زندگیتان بهره ببرید.

در کتاب عظمت خود را دریابید خواهید آموخت که چگونه احساسات و هیجانات منفی را از قلب و ذهن بزدایید. آلت دست رویدادهای ناگوار و رفتارهای نا مطلوب دیگران نشوید و  آزاد زندگی کنید.

26 پرونده:Psychology-of-Selling-Brian-Tracy-pdf.pdf کتاب روانشناسی فروش برایان تریسی هدف از تهیه این متن، ارائه یک راهنمای کاربردی برای رفتارهای درست و سنجیده در زندگی شغلی و ایجاد ظرافت و خوشایندی در برخوردهای اجتماعی می باشد.
27 پرونده:Raze-movafaghiyat.pdf کتاب راز موفقیت از آنتونی رابینز کتاب پیش رو نوشته آنتونی رابینز می باشد. در کتاب راز موفقیت به شما راه حل هایی پیشنهاد می شود تا بتوانید آنچه را که دوست دارید بدست آورید و ضمن اینکه آنچه را که دارید حفظ کنید.
28 پرونده:Bisheori.pdf کتاب بیشعوری از خاویر کرمنت کتاب بیشعوری اثر معروف خاویر کرمنت ، شما را با خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت یعنی بی‌شعوری آشنا می‌کند. این کتاب با زبانی طنزگونه به بررسی پدیده‌ی بی‌شعوری در دنیای امروز می‌پردازد. اگر برای شناخت و درمان این معضل بزرگ تاریخ بشریت و نحوه‌ی رفتار با مبتلایان به این بیماری یک راهنمای عملی ارزشمند می‌خواهید، در خواندن این کتاب درنگ نکنید. 
29 پرونده:Aramesh.pdf کتاب آرامش اثر استر هیکس کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس همه ترس ها را از بین می برد. ترس ها و نگرانی های ما، هر چه باشند. همچنین دستورالعمل های آسانی ارائه می دهد تا بتوانید فراتر از آن ترس ها یا مشکلات گام بردارید و لذت های زندگی را تجربه کنید.
30 پرونده:Chegune-masaele-khod-ra-hal-konid.pdf کتاب چگونه مساِئل خود را حل کنید از مایکل استیونز کتاب چگونه مسائل خود را حل کنید به مدیران کمک می کند که مسائل خود یا سازمانشان را به درستی تعریف کنند، راه های احتمالی حل مسائل را به خوبی شناسایی، ابداع و ارزیابی نمایند، مناسب ترین راه را انتخاب کرده و آن را به نحوی به مرحله اجرا گذارند که نتیجه مطلوب و توام با موفقیت حاصل آید.
31 پرونده:Success-map-.pdf کتاب نقشه موفقیت از محمد گندشمین کتاب نقشه موفقیت برای کسانی که برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنند. این کتاب به قلم محمد نظری گندشمین به تحریر درآمده است.
32 پرونده:Movafaghiyat-Namahdood.pdf کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز از آنتونی رابینز هدف از خواندن این کتاب:

بیاموزید قدرت درونی خود را به کار گیرید. مهم ترین ابزار موفقیت توانایی شناخت هدفی است که می خواهید بدان دست یابید.

33 پرونده:Chegune-be-sedaye-darune-khod-gush-dahim.pdf کتاب چگونه به صدای درون خود گوش دهیم از جول اوستین جول اوستین در این کتاب به شما خواهد گفت که چگونه به صدای درونتان اعتماد کنید و به آن گوش دهید و براساس صدای درون خود عمل کنید.
34 پرونده:Ghule-darun.pdf کتاب غول درون اثر هری کارپنتر آنچه که در این کتاب است راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی از جمله کاهش وزن ، خوشبختی و آرامش ذهنی شما که در اینجا جمع آوری شده است.
35 پرونده:Lahzehaye-Vagheei-Barbara-De-Angelis.pdf کتاب لحظه های واقعی از باربارادی آنجلیس موضوع این کتاب در حوزه ­ی راه و رسم زندگی است و با این هدف به نگارش آن پرداخته شده که به شما نشان دهد چگونه می­توانید از غنا، خوشبختی و معنا و مفهوم بیش­تری در زندگی خود بهره­ مند شوید، آن هم نه وقتی که پولدار شدی، شغل یا همسر ایده ­آل خود را یافتید یا ده کیلوگرم لاغر شدید، بلکه همین حالا و اکنون.
36 پرونده:AsrareFrusheMovafagh-BrainTracy.pdf کتاب اسرار فروش موفق از برایان تریسی در کتاب اسرار فروش موفق ، برایان تریسی ،اسرار فروش موفق و و بهترین ایده ها و و روش هایی که تا کنون در این زمینه کشف شده، ارائه می کند.این کتاب شامل 312 راز برای داشت فروش موفق می باشد.
37 پرونده:School-of--success.pdf کتاب مدرسه موفقیت از محمد نظری گندشمین این کتاب به شما کمک می کند تا در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید و همچنین این کتاب دید شما را نسبت به زندگی عوض می کند. به شما کمک می کند تا نیروی درونی تان را بیدار کرده و از آن در جهت درست استفاده نمائید. در مدرسه موفقیت درس هایی را فرا می گیرید که ممکن است در مدارس آموزش داده نشوند. این کتاب  مثبت اندیشی و توانمند بودن را به انسان ها یادآوری می کند تا هر کس که وارد این مدرسه می شود  استعدادهای بالقوه خود را به توانایی های بالفعل تبدیل کند.
38 پرونده:GhurbagheRaBebus-BrainTracy.pdf کتاب قورباغه را ببوس از برایان تریسی برایان تریسی و کریستینا تریسی در کتاب قورباغه را ببوس 12 روش خارق العاده برای زندگی شاد و کنار گذاشتن احساسات منفی می پردازند.
39 پرونده:Royaye sarnevesht.pdf  کتاب رویای سرنوشت اثر

آنتونی رابینز

کتاب رویای سرنوشت برگرفته از سخنرانی‌ها و کتابهای منتشر شده آنتونی رابینز، متفکر بزرگ آمریکایی است.
40 پرونده:GhurbagheRaGhurtBede-BrainTracy.pdf کتاب صوتی قورباغه را قورت بده از برایان تریسی هدف از قورت دادن قورباغه انجام کارهایی که به نظر هر فرد سخت و غیرممکن می آید در ابتدای هر روز است ،

بعد از آن فرد به خود اطمینان بیشتری داری که سخت ترین کاری را که پیش رو داشته انجام شده است.

پس انجام بقیه ی کارها در روز به نظر ساده تر می آید.

41 پرونده:CheguneBeInjaResidam-BarbaraDeAngelis.pdf کتاب چگونه به اینجا رسیدم از باربارادی آنجلیس کتاب چگونه به اینجا رسیدم ؟نوشته باربارا دی انجلیس بیان مجموعه ای پیشامدهای روزمره که در زندگی هر کسی اتفاق می افتد می باشد، وقایعی که انتظارش را نمی کشیدیم، به جایی می رسیم که هرگز برایش نقشه نکشیده بودیم. با موانعی روبرو می شویم و عواطفی را لمس می کنیم که توقع نداشتیم. مقصد خود را تشخیص نمی دهیم و می دانیم که آن را انتخاب نکرده بودیم. ظاهرن با مجموعه ای از پیشامدها که هرگز تصور نمی کردیم جابه جا شده اند.
42 پرونده:Mavaraye-Raaz.pdf کتاب ماورای راز اثر راندا برن ماورای راز به بیان ابهامات و شفاف‌سازی در زمینه ی فیلم و نظریه ی راز و ترجمه کتاب رازمی‌باشد.
43 پرونده:Esteghlale-mali.pdf کتاب رسیدن به استقلال مالی از برایان تریسی این کتاب روشی منحصر به فرد برای ثروتمند شدن از راه درست و با سرمایه اندک را به شما پیشنهاد می‌کند.
44 پرونده:120 Ghanon Brian Tracy.pdf کتاب 120 قانون موفقیت برایان تریسی برایان تریسی روشی عالی برای تبدیل ایده ها و دیدگاه ها به استراتژی های عملی دارد که سریع عمل می کنند و زود نتیجه می دهند.
45 پرونده:Amoozesh-Zendegi-Behtar.pdf دانلود کتاب آموزش و زندگی بهتر از برتراند راسل زندگی بهتر آرمانی است که بشر برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. این زندگی بهتر معانی و تفاسیر وسیعی را دربرمی‌گیرد.

بخشی از این تفسیر، درمورد نحوه آموزش و تربیت کودکان است.

کتاب آموزش و زندگی بهتر، نوشته برتراند راسل کتابی مفید در این زمینه است.

کتاب های جبرخطی[ویرایش | ویرایش مبدأ]

ردیف فایل دانلود نام کتاب سرفصل ها
1 پرونده:Jabre-Khatti-O'Nan.PDF کتاب جبرخطی نوشته مایکل اونان فصل ۱- دستگاه های معادلات خطی

فصل ۲- بردارها و ماتریس ها

فصل ۳- دترمینان ها

فصل ۴- فضاهای برداری

فصل ۵- تبدیلات خطی

فصل ۶- ضربها

فصل ۷- مقادیر ویژه و صورت های متعارف

2 پرونده:Jarbre-khatti-hafman.PDF کتاب جبرخطی نوشته کنت هافمن فصل ۱- معادلات خطی

فصل ۲- فضاهای برداری

فصل ۳- تبدیل های خطی

فصل ۴- چندجمله های ها

فصل ۵- دترمینان

فصل ۶- فرم های متعارف مقدماتی

فصل ۷- فرم های گویا و ژوردان

فصل ۸- فضاهای ضرب داخلی

فصل ۹- عملگرهای روی فضاهای ضرب داخلی

فضل ۱۰-فرم های دوخطی

3 پرونده:Jabr-bizahnzade.pdf کتاب جبرخطی نوشته محمد حسن بیژن زاده فصل 1- دستگاه های معادلات خطی

فصل 2- ماتریس ها

فصل 3- دترمینان ها

فصل 4- بردارها

فصل 5- فضاهای برداری

فصل 6= مقادیر و بردارهای ویژه

فصل 7- نگاشت های خطی

فصل 8- فضاهای ضرب داخلی

4 پرونده:Jabre-Khatti-bizhanzade.pdf کتاب کامل جبرخطی رشته ی صنایع فصل 1- دستگاه های معادلات خطی

فصل 2- ماتریس ها

فصل 3- دترمینان ها

فصل 4- فضای برداری Rn

فصل 5- فضاهای برداری عمومی

فصل 6= مقادیر و بردارهای ویژه

فصل 7- نگاشت های خطی

فصل 8- فضاهای ضرب داخلی

کتاب های زبان انگلیسی (آموزشی)[ویرایش | ویرایش مبدأ]

ردیف فایل دانلود نام کتاب توضیحات
1 پرونده:Bahrami-533english.pdf انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته این کتاب توسط استاد رضا بهرامی راد تهیه شده که به شما زبان انگلیسی را آموزش میدهد. تمامی اصطلاحات و جمله های مهم در این کتاب به کار گرفته شده تا بتوانید مکالمه بهتری را فراگیرید جمله ها و مثال های موجود در این آموزش بسیار ساده بوده که به راحتی بتوانید تمامی آنها را یاد بگیرید تعداد کل صفحه های این کتاب 533 صفحه می باشد.
2 پرونده:English-in-travel.pdf انگلیسی در سفر حتما تا به حال اتفاق افتاده که سفری فوری برایتان پیش آمده باشد و فرصت کافی برای یادگیری زبان انگلیسی نداشته باشید. کتاب انگلیسی در سفر که به صورت لغات و اصطلاحات متداول موردنیاز در سفر در طبقه بندی حروف الفبا تدوین گردیده است به شما کمک خواهد کرد در مدت زمان کوتاه آنچه که باید مورد استفاده قرار دهید را بیاموزید.
3 پرونده:English-Grammar-Zakizadeh.pdf آموزش گرامر دکتر زکی زاده مجموعه ای بی نظیر و کامل از تمام آنچه که باید در ارتباط با گرامر انگلیسی بدانید به صورت یکجا توسط یکی از بزرگترین اساتید آموزش این حوزه برای شما تهیه گردیده که شما را از مراجعه مداوم به کتاب های حجیم و حوصله سربر گرامر بی نیاز خواهد کرد کتابی که از حشو و نکات ریز و ناکارآمد دوری گزیده و تماما گرامر کاربردی در روزمره را مورد توجه قرار میدهد.
4 پرونده:504-essential-word.pdf 504 واژه ضروری زبان انگلیسی این روزها کمتر کسی است که نام این کتاب را نشنیده باشد کتابی که بدون اغراق یکی از پایه های شروع جدی آموزش زبان انگلیسی می باشد مجموعه ای لغات پرکاربرد که تمام افرادی که به دنبال کسب این دانش هستند باید آن را در گنجینه ی ذهن خود به خاطر داشته باشند.
5 پرونده:English-short-stories.pdf مجموعه داستان های کوتاه انگلیسی هر فرد زبان آموز این نکته را می داند که یکی از مفید ترین راه های پیشرفت در این زمینه استفاده از داستان ها و متن هایی است لغات و اصطلاحات را در قالب جمله و به صورت تصویرسازی به فرد آموزش می دهند . کتاب در دست یکی از مجموعه هایی است که می تواند دانش زبانی شما را به خصوص در مهارت Reading تا سطح مناسبی ارتقا دهد.
6 پرونده:The-Vocabulary-Builder.pdf واژه سازی ان تی اس کتابی متعلق به نشر مک-گراو-هیل که به راحتی می توانید از آن واژه یاد بگیرید و مناسب دانشجویان سطح پیشرفته نگارش رشته است که نیاز دارند بیاموزند که چگونه واژگان را در جملات دشوار و با سطح آکادمیک به کار برند. این کتاب علی الخصوص برای دانشجویانی ضروری است که در رشته های مدیریت مالی و MBA تحصیل می کنند و قصد شرکت در آزمون MSRT را دارند.
7 پرونده:Writing In English .pdf کتاب مهارت Writing در انگلیسی این کتاب یک مرجع و راهنما برای محققان و کاربرانی است که نیاز به نوشتن کارهای علمی به زبان انگلیسی دارند. همچنین افرادی که از سطح زبان نسبتا خوبی برخوردارند و قصد تقویت مبحث نوشتار انگلیسی و نیز آموختن انشانویس انگلیسی را دارند می توانند از کتاب حاضر استفاده نمایند.
8 پرونده:English-help-book.pdf کتاب یار زبان مناسب کمک آموزشی برای دانش آموزان و کنکوری ها می باشد. وجه تمایز این کتاب با سایر کتاب های گرامر موجود این است که روند کار به نحوی طراحی شده است که در انتها خواننده مبتدی به آسانی می تواند انگلیسی را مکالمه کند و بن خواننده قوی به طرز چشمگیری بهبود یابد .
9 پرونده:English-dar-yek-negah.pdf کتاب انگلیسی در یک نگاه این کتاب شامل کتابی تصویری است که در چهار بخش کلمات و گرامر و اصطلاحات و همچنین بخشی به نام کلمات مترادف و کلمات گیج کننده تدوین گردیده است.

مجموعه کتب American English File[ویرایش | ویرایش مبدأ]

ردیف فایل دانلود جلد کتاب
0 پرونده:American English File Starter Student Book .pdf StudentBook No.Zero
1 پرونده:American English File 1 Student Book .pdf StudentBook No.1
1 پرونده:AEF 1 Workbook .pdf WorkBook No.1
2 پرونده:American English File 2 Student Book .pdf StudentBook No.2
2 پرونده:American.English.File Level.2 2e WB 2013 89p.pdf WorkBook No.2
3 پرونده:American English File Student Book 3A .pdf StudentBook No.3A
3 پرونده:American English File Student Book 3B.pdf StudentBook No.3B
3 پرونده:American English File Workbook 3A .pdf WorkBook No.3A
3 پرونده:American English File Workbook 3B.pdf WorkBook No.3B
4 پرونده:American English File 4 - Student Book.pdf StudentBook No.4
4 پرونده:American English File 4 - WorkBook .pdf WorkBook No.4
5 پرونده:American English File 5 - SB.pdf StudentBook No.5
5 پرونده:American English File 5 - WB .pdf WorkBook No.5

کتاب های مهندسی صنایع[ویرایش | ویرایش مبدأ]

ردیف فایل دانلود نام درس
1 پرونده:Tahlile systemha.pdf تحلیل سیستم ها
2 پرونده:Barname-rizie-tolid.pdf برنامه ریزی تولید پیشرفته
3 پرونده:Tasmim-giri.pdf تصمیم گیری چند معیاره
4 پرونده:Shabihsazi.pdf شبیه سازی کامپیوتر

تمارین[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تمرین فایل تمرین توضیحات
تمرین سری دوم

قسمت دوم

PicsArt 10-13-09.17.34.jpg
پرونده:PicsArt 10-13-09.17.34.jpg
صفحه 1
تمرین سری سوم
20181103 195837.jpg
پرونده:20181103 195837.jpg
صفحه 1
تمرین سری سوم
20181103 195847.jpg
پرونده:20181103 195847.jpg
صفحه 2
تمرین سری سوم
20181103 195854.jpg
پرونده:20181103 195854.jpg
صفحه 3
تمرین سری سوم
20181103 195902.jpg
پرونده:20181103 195902.jpg
صفحه 4
تمرین سری سوم
20181105 230018.jpg
پرونده:20181105 230018.jpg
صفحه 5
تمرین سری سوم
20181105 230027.jpg
پرونده:20181105 230027.jpg
صفحه 6
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 184636.jpg صفحه 1
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 184710.jpg صفحه 2
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 184807.jpg صفحه 3
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 184825.jpg صفحه 4
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 184843.jpg صفحه 5
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 185029.jpg صفحه 6
تمرین سری پنجم پرونده:20181215 185049.jpg صفحه 7
پروژه شماره 1 پرونده:Project no.1.pdf pdf
تمرین سری ششم
20181223 181210.jpg
پرونده:20181223 181210.jpg
صفحه 1
تمرین سری ششم
20181223 181221.jpg
پرونده:20181223 181221.jpg
صفحه 2
تمرین سری ششم
20181223 181234.jpg
پرونده:20181223 181234.jpg
صفحه 3
پروژه ی شماره 2 پرونده:پروژه ی شماره2.pdf pdf
نام تمرین فایل تمرین توضیحات
تمرین سری اول
20181001 195329.jpg
پرونده:20181001 195329.jpg
صفحه 1
تمرین سری اول
20181001 195338.jpg
پرونده:20181001 195338.jpg
صفحه 2
تمرین سری اول
20181001 195342.jpg
پرونده:20181001 195342.jpg
صفحه 3
تمرین سری اول
20181001 195348.jpg
پرونده:20181001 195348.jpg
صفحه 4
تمرین سری دوم

قسمت اول

20181006 211043.jpg
پرونده:20181006 211043.jpg
صفحه 1
تمرین سری دوم
20181006 211104.jpg
پرونده:20181006 211104.jpg
صفحه 2
تمرین سری دوم
20181006 211119.jpg
پرونده:20181006 211119.jpg
صفحه 3

سایت ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

https://www.slideshare.net/ مرجع بین المللی پاورپوینت های آکادمیک

https://www.khanacademy.org/ بهترین سایت مرتبط با آموزش دروس مهندسی و مهندسی صنایع

https://www.babbel.com/ سایت عمومی آموزش 44 زبان زنده دنیا با استفاده از روش کدینگ

http://iranianpath.com/jobs/Industrial-Engineer/ معرفی رشته ی صنایع و بازار کار و مشاغل آینده ی این رشته

تصاویر[ویرایش | ویرایش مبدأ]

شاخه های کاربردی بازار کار مهندسی صنایع
عملکرد و نگرش مهندسی صنایع در جامعه ی مهندسین
دروس کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم
شعار مهندسان صنایع
فرصت های شغلی رشته مهندسی صنایع
بازار کار مهندسی صنایع
انواع گرایش های مهندسی صنایع به روایت تصویر
انواع گرایش های مختلف رشته ی مهندسی صنایع منبع : سایت سازمان سنجش و آموزش کشور

مقالات[ویرایش | ویرایش مبدأ]

http://isidl.com/ahp+methodology+system+dynamics+health+determine+prosthesis+choice+hernia+diseases مقاله isi در موضوع عدم قطعیت در مدل های بیهنه سازی سیستم انرژی

http://isidl.com/fuzzy+topsis+method+performance+evaluation+reverse+logistics+social+commerce+platforms مقاله isi در موضوع بهینه سازی سیستم سنسور برای رسیدن به اهداف قابلیت اطمینان

http://isidl.com/review+approaches+uncertainty+assessment+energy+system+optimization+models مقاله isi پیرامون یک مدل DEA برای تصمیم گیری

http://isidl.com/extended+data+envelopment+analysis+the+decision+making مقاله isi در مورد استفاده از روش شناسی AHP در پویا شناسی سامانه ها