کتابخانه اختصاصی سیدمحمدامین موسوی

از گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع
پرش به: ناوبری، جستجو

درباره کتابخانه[ویرایش | ویرایش مبدأ]

Photo 2.jpg

من سیدمحمدامین موسوی، دانشجوی دانشگاه علم و صنعت هستم. گرایش مورد علاقه من سیستم های مالی و هوش مصنوعی است. تمام مطلب موجود در این کتابخونه توسط بنده گردآوری شده و بارگذاری میشود،امیدوارم مورد استفاده تمام دوستان قرار بگیرد. :)

راه تماس با من:

mohamadamin957@yahoo.com 

برخی از کاربرد هوش مصنوعی[ویرایش | ویرایش مبدأ]

پشتیبانی خودکار مشتری:[ویرایش | ویرایش مبدأ]

امروز ، به سختی می توانید یک فروشگاه آنلاین خوب پیدا کنید که حداقل یک شکل از پشتیبانی از مشتری های پیشرفته را ارائه ندهد ، جدا از کانال پشتیبانی سنتی که از طریق ایمیل یا تلفن قابل دستیابی است.دستیاران مشتری دارای قابلیت هوش مصنوعی می توانند به سؤالات ساده ای از قبیل اطلاع دادن وضعیت سفارش خود ، و کمک به شما در یافتن یک محصول خاص بر اساس توضیحات خود ، از جمله سایرین ، پاسخ دهند.آنها با ارسال یادآوری و اعلان ها ، نگهداری کاربر را افزایش می دهند.آنها پاسخهای فوری را در مقایسه با دستیاران انسانی ارائه می دهند ، بنابراین زمان پاسخگویی را کاهش می دهند.

مراقبت های بهداشتی:[ویرایش | ویرایش مبدأ]

در مراقبت های بهداشتی ، هوش مصنوعی قبلاً ثابت کرده است که یک بازیگر است و هر بخش از صنعت را تقریباً بهبود می بخشد.از محافظت از سوابق شخصی بیماران در برابر جرایم سایبری گرفته تا کمک به جراحی - هوش مصنوعی در همه جا اجرا می شود.همه ما می دانیم که مراقبت های بهداشتی مدت طولانی است که دچار فرایندهای ناکارآمد و افزایش هزینه های پزشکی شده است.دستیاران جریان کار با هوش مصنوعی به پزشکان کمک می کنند تا برنامه های خود را آزاد کنند و با ساده سازی فرآیند ها و باز کردن راه های جدید برای صنعت ، زمان و هزینه خود را کاهش دهند. علاوه بر این ، فن آوری مبتنی بر هوش مصنوعی به آسیب شناسان در تجزیه و تحلیل نمونه های بافت کمک می کند و بنابراین ، به نوبه خود ، تشخیص دقیق تری را انجام می دهد.

 امور مالی:[ویرایش | ویرایش مبدأ]

بخش مالی به شدت به گزارشگری در زمان واقعی ، صحت و پردازش حجم زیادی از داده های کمی برای تصمیم گیری های مهم اعتماد دارد.همه اینها مناطقی هستند که سیستمهای با قابلیت AI قادر به برتری هستند. به دلیل دقت و کارآیی هوش مصنوعی ، بخش مالی به سرعت در حال یادگیری ماشین ، تجارت الگوریتمی ، هوش تطبیقی ، اتوماسیون و غیره در مجموعه ای از فرآیند ها است.اکنون ، مشاوران خودکار وجود دارند که توسط هوش مصنوعی قادر به پیش بینی بهترین نمونه کارها یا سهام بر اساس تنظیمات برگزیده با اسکن کردن داده های بازار هستند. گزارش های عملی بر اساس داده های مربوطه مالی نیز با اسکن میلیون ها نقطه از داده های کلیدی تولید می شوند ، بنابراین باعث صرفه جویی در ساعت ها کار تحلیلگران می شوند.

ماشین های هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین:[ویرایش | ویرایش مبدأ]

وقتی صحبت از برنامه های کاربردی هوش مصنوعی می شود ، به سختی می توانید نمایشی برجسته تر و بهتر از این فناوری بدست آورید که اتومبیل های هوشمند و همچنین تولید کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین با آن دست به دست می شوند.نامهای بزرگی مانند والمارت و آمازون در حال حاضر سرمایه گذاری زیادی در برنامه های ارسال هواپیماهای بدون سرنشین دارند.وسایل نقلیه خودمختار نمونه بارز چگونگی تأثیر هوش مصنوعی بر صنعت خودرو است. بخش بزرگی از وسایل نقلیه خودمختار به هم متصل شده و بنابراین می توانند یادگیری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این درصد قرار است در آینده به سرعت افزایش یابد.با وسایل نقلیه خودمختار که در جاده ها و پهپادهای مستقل در حال تحویل محموله ها هستند ، می توان میزان قابل توجهی از مسائل مربوط به حمل و نقل و خدمات را سریعتر و مؤثرتر حل کرد.

رسانه های اجتماعی:[ویرایش | ویرایش مبدأ]

واقعیت این است ، وقتی شما از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، اکثر تصمیمات شما تحت تأثیر هوش مصنوعی قرار می گیرند.از اعلانی که دریافت می کنید تا فیدهایی که در جدول زمانی مشاهده می کنید ، همه چیز توسط AI تنظیم می شود.این همه جستجوهای وب گذشته ، تعاملها ، رفتارها و سایر مواردی را که شما هنگام بازدید از این وب سایتها انجام داده اید در نظر می گیرد و تجربه شما را مطابق با آن تنظیم می کند.نقش هوش مصنوعی با افزایش مقدار محتوا در سیستم عامل ها از آن زمان اهمیت بیشتری پیدا می کند ، نشان دادن اطلاعات دقیق به کاربران هنگام مبارزه با اسپم و بهبود تجربه کاربر حتی سخت تر می شود. در چنین مواردی ، هوش مصنوعی می تواند به عنوان یک مزیت عالی عمل کند.

دستگاه های خانگی هوشمند:[ویرایش | ویرایش مبدأ]

تعداد قابل توجهی از دستگاه های خانگی هوشمند که خریداری می کنید از AI برای یادگیری رفتار خود استفاده می کنند تا بتوانند تنظیمات خود را به صورت خودکار تنظیم کنند تا تجربه شما تا حد ممکن بدون اصطکاک انجام شود.این دستگاه های خانگی هوشمند با استفاده از دستیاران صوتی هوشمند کنترل می شوند که نمونه های اصلی هوش مصنوعی هستند. این تکنیک ها به لطف علم داده بخشی از زندگی ما هستند.در حالی که این واقعیت است که زمان قابل توجهی را برای ما خواهد دید که می توانیم خانه ای کامل با هوش مصنوعی داشته باشیم که بتواند در زندگی واقعی نسبت به انتخاب های ما واکنش نشان دهد ، اما در حال حاضر اقداماتی در جهت انجام این امر به دنیای واقعی انجام شده است. در حال حاضر ، چراغ های هوشمند وجود دارد که می توانند شدت و رنگ را بر اساس زمان تغییر دهند و ترموستاتهایی که می توانند درجه حرارت را براساس ترجیح کاربر تنظیم کنند.

کتاب‌ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام کتاب نام نویسنده توضیحات
Artificial Intelligence - MIT Patrick Henry Winston پرونده:Artificial Intelligence - MIT.pdf
Artificial intelligence and Robotics Javier Andreu Perez پرونده:Artificial intelligence and Robotics.pdf
Artificial intelligence and Role in Near Future Jahanzaib Shabbir پرونده:Artificial intelligence and Role in Near Future.pdf
applications of artificial intelligence kamble sony پرونده:Applications of artificial intelligence pdf.pdf

تحقیق‌ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تحقیق فایل تحقیق
اطلاعاتی در مورد سایت دانشگاه ام آی تی بخش جبرخطی پرونده:اطلاعاتی در مورد سایت دانشگاه ام آی تی بخش جبرخطی.pdf
برنامه متلب چیست و کاربرد های آن پرونده:برنامه متلب چیست و کاربرد های آن.pdf
تعریف جبرخطی و کاربرد های آن پرونده:تعریف جبرخطی و کاربرد های آن.pdf
ترجمه فیلم درس جبر خطی دانشگاه MIT پرونده:ترجمه فیلم درس جبر خطی دانشگاه MIT.pdf

تمرین‌ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تمرین فایل تمرین
حل تمرین یک پرونده:حل تمرین یک.pdf
حل تمرین دو پرونده:حل تمرین دو.pdf
حل تمرین سه پرونده:حل تمرین سه.pdf
حل تمرین چهار پرونده:تمرین شماره 4 جبر خطی.pdf
حل تمرین شماره پنج پرونده:حل تمرین شماره پنج.pdf
حل تمرین شماره ۶ پرونده:حل تمارین شماره شش جبر خطی.pdf

فیلم ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

عنوان فایل
چگونه هوش مصنوعی می تواند منجر به دومین انقلاب صنعتی شود؟
چطور هوش مصنوعی تشخیص بیماری را آسان‌تر می‌کند
کاربرد هوش مصنوعی

سایت‌ها [ویرایش | ویرایش مبدأ]

عنوان آدرس سایت توضیحات
Sololearn https://www.sololearn.com/ آموزش کامل برنامه پایتون و سایر برنامه ها مانند جاوا و C++ و....
Tutorialspoint https://www.tutorialspoint.com/index.htm بزرگترین کتابخانه آموزش آنلاین به صورت رایگان است
Wolframalpha https://www.wolframalpha.com/ حل مسایل ریاضی به صورت آنلاین
Ai.google https://ai.google/ پیشبرد هوش مصنوعی برای همه
Linnworks https://www.linnworks.com/ تمام قسمتهای مختلف فرایندهای فروش شما را متصل و خودکار می کند

تصاویر[ویرایش | ویرایش مبدأ]

?What is Artificial Intelligence
Artificial-Intelligence.png
انواع هوش مصنوعی که ارزش تجارت را به ارمغان می آورد
5 Types of Artificial Intelligence.png
فن آوری های هوش مصنوعی و دسته بندی های آنها
Artificial-Intelligence-img-1024x1024.png
هوش مصنوعی: تغییر ماهیت کار ، یادگیری ...
Ttg-top-of-mind-AI-post.png
Applications of artificial intelligence
Applications of artificial intelligence.png

سایر [ویرایش | ویرایش مبدأ]

پاورپوینت:

پاورپوینت 1 پرونده:پاورپوینت 1.pdf
پاورپوینت 2 پرونده:پاورپوینت 2.pdf
پاورپوینت 3 پرونده:پاورپوینت 3.pdf