کتابخانه اختصاصی رضا مجاهدیزدی

از گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع
پرش به: ناوبری، جستجو

درباره کتابخانه[ویرایش | ویرایش مبدأ]

با سلام، رضا مجاهدیزدی هستم.

در این کتابخانه محتواهای کاربردی و جدید در زمینه مهندسی و تکنولوژی در اختیار عموم قرارداده می شود.
جای عکس.png

کتابها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

مقالات[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام مقالات توضیحات
پرونده:Sillicon Valley 1394.pdf در این بخش مقاله "شناخت دره سیلیکون" نوشته یحیی تابش، محمد مروتی، محمد اکبرپور در فروردین 1394 قرارداده شده است. Silicon valley یا دره سیلیکون قطب پیشرفت تکنولوژی دنیا در قرن بیستم است.در این مقاله بیشتر با این منطفه و ویژگی های آن آشنا خواهیم شد.
پرونده:Reza Mojahed Yazdi-Cleanroom - Copy.pptx اتاق تمیز اصولاً به محیطی گفته می‌شود که جهت تولید یا تحقیقات علمی و صنعتی در آن فعالیت‌هایی صورت می‌گیرد و در این محیط مقدار آلایندههای زیست‌محیطی بسیار پایین‌تر از حد معمول فضای یک محیط بسته می‌باشد. فایل پیوست شده به معرفی Clean room(اتاق تمیز) می پردازد.
پرونده:Reza Mojahed Yazdi-93471387-Industry 4.0 - Copy.pdf ارکان انقلاب صنعتی چهارم ا در تلاش اند تا با بالابردن توانایی بازیگران فضای کسب و کار با بهره گیری از قابلیت هایی همچون به کارگیری سنورها، تحلیل داده های ثبت شده و دقیق تر سازی فرایند تولید ، به ایجاد تحول در این اتمسفر بپردازند. درااین مقاله ابتدا مروری بر 3انقلاب صنعتی گذشته انجام گرفته است و در ادامه به معرفی ارکان انقلاب صنعتی چهارم و تحلیل و بحث پیرامون آنها پرداخته شده است .
پرونده:Reza Mojahed Yazdi-Mc kinsey presentation.pptx فایل موجود، حاوی سه محتوا می باشد. دو فایل متنی، گزارش "ایران؛ فرصت رشد یک تریلیون دلاری " چاپ شده توسط موسسه جهانی مک کنزی در JUNE 2016 در زبان های اصلی(انگلیسی) و فارسی می باشند. به پیوست این دومحتوا، فایل خلاصه ای ازاین گزارش تهیه گردیده است.

سایت ها [ویرایش | ویرایش مبدأ]

تصاویر[ویرایش | ویرایش مبدأ]

سایر [ویرایش | ویرایش مبدأ]