كتابخانه اختصاصي عليرضا كاظمى رهبر

از گنجینه و دانشنامۀ تخصصی رشتۀ مهندسی صنایع
پرش به: ناوبری، جستجو

درباره کتابخانه[ویرایش | ویرایش مبدأ]

من علیرضا کاظمی رهبر ، دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت هستم. زمینه صنعتی مورد علاقه من مدیریت پروژه ااست. یکی از پروژه‌های من تهیهBusiness Plan یک اژانس مسافرتی می‌باشد. در این کتابخانه، کتب و مقالات مرتبط با موضوعات مورد علاقه ام آورده شده‌است.

راه تماس با من: a.kazemi.rahbar1378@gmail.com

ایدی تلگرام :al_kzm@

ایدی اینستاگرام: _alireza.kazemiiii_

کتابها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام کتاب توضیحات
پرونده:Hosh 1.pdf هوش مصنوعی چیست
پرونده:Hoosh-masnooei .pdf کاربرد جبر خطی در هوش مصنوعی
پرونده:Minitab Learning-1.pdf اموزش mini tab
پرونده:GAMS jn book.pdf اموزش نرم افزار gams
پرونده:;کتاب اموزش برنامه نویسی اکسل.pdf اموزش کامل برنامه نویسی اکسل
پرونده:جبرخطی دکتر حکیمی.pdf نمونه سوال جبرخطی دکتر رحیمی
پرونده:آموزش متلب ویژه رشته مهندسی برق5.pdf متلب Matlab برگرفته از لغات Matrix Laboratory به معنای آزمایشگاه ماتریس می باشد این بدین معنا است که تمام عملیات و محاسبات در نرم افزارمتلب با رویکرد ماتریسی صورت می پذیرد. یک محیط برنامه نویسی کامل با زبان برنامه نویسی خاص خود و کتابخانه ای غنی با toolbox  های فراوان.
پرونده:Excel trainingح.pdf نرم افزار مایکروسافت اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس است. این نرم افزار از انواع نرم افزارهای صفحه گسترده است که جداول بزرگی در ستون و ردیف را در خود جای می دهد.

بخاطر قدرت و انعطاف پذیری فوق العاده این نرم افزار، اکسل نزدیک به چهار دهه است که به یکی از پر استفاده ترین نرم افزارها در دنیای تجارت تبدیل شده است. در واقع انقلابی که در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی در زمینه محاسبات فردی اتفاق افتاد (اینکه هر شخصی بتواند کارهای خودش را انجام دهد)، بخاطر استفاده های زیادی بود که از نرم افزارهای صفحه گسترده بویژه نرم افزار اکسل میشد.

پرونده:Content marketingد.pdf بازاریابی محتوا (Content Marketing) یکی از زیرمجموعه‌های مهم دیجیتال مارکتینگمحسوب می‌شود.

البته باید بر این نکته تأکید کنیم که با وجود جوان بودن اصطلاح بازاریابی محتوا، استفاده از محتوا برای بازاریابی اتفاق تازه‌ای نیست و مصداق‌های آن را می‌توان حتی در دوران اختراع دستگاه چاپ گوتنبرگ و پیش از آن نیز جستجو کرد.

پرونده:Java How to Program(10th edم.pdf نرم افزار Primavera Risk Analysis ابزاری برای تحلیل ریسک کامل در طول چرخه عمر پروژه است که مدیریت ریسک زمانی و هزینه ای را یکپارچه می سازد. این نرم افزار ابزار جامعی برای تعیین سطوح موفقیت پروژه و نیز تکنیک های سریع و آسان برای تعیین برنامه واکنشی ریسک و برنامه احتیاطی را مهیا می سازد. با در اختیار داشتن این نرم افزار شما دید موضوعی از احتیاط های لازم برای عدم قطعیت های هزینه و زمان و نیز تحلیل اثربخشی برنامه های واکنشی ریسک را کسب خواهید کرد. امروزه دیگر برنامه زمانبندی که تحلیل ریسک بر روی آن انجام شده باشد از اجزا متعارف و بعضاً ضروری فرایندهای برنامه ریزی است
پرونده:Microsoft-project-2013-step-by-stepز.pdf
جاوا یک زبان برنامه نویسی است که اولین بار توسط شرکت Sun Microsystems در سال ۱۹۹۵ منتشر شد. امروزه جاوا همه جا است و می‌توان گفت به یک زبان فراگیر تبدیل شده است. بسیاری از برنامه‌های کاربردی و وب‌سایت‌ها مبتنی بر جاوا هستند. کنسول‌های بازی تا تلفن‌های همراه جاوا بر بازار دنیای تکنولوژی حاکم شده است.
پرونده:Modiriate.strategikم.pdf صفر تا صد بازاریابی برای همه
پرونده:Sefr-Ta-Sade-Bazaryabi-Baraye-Hameم.pdf تعاریف مختلف و گاه ناسازگاری از استراتژی و مدیریت استراتژیک ارائه شده است. به تعبیر یکی از متخصصان مدیریت این عبارات مانند« هنر» است که وقتی آنها را می‌بینیم تشخیص دادن آنها آسان است اما وقتی در پی تعریف کردن و توضیح دادن آنیم خیلی مشکل به نظر می‌رسد. 
پرونده:SPSS-IntroPrintل.pdf PSS نام یک نرم افزار آماری است که برای تجزیه و تحلیل آماری، خصوصا تحلیل نتایج پرسشنامه های تحقیقات میدانی، و همچنین آزمون فرضیات تحقیق و پایان نامه ها استفاده می شود.

Spss حقیقتا نرم افزاري تخصصي مربوط به علم آمار مي باشد كه شهرتي جهاني دارد. نام این نرم افزار یعنی SPSS مخفف حروف اول عبارت “Statistical Package for the Social Sciences”، به معنای “نرم افزار آماری برای علوم اجتماعی” است. زيرا در ابتدا اين نرم افزار بيشتر با هدف كاربرد و استفاده از آمار و روشهاي آماري در علوم اجتماعي نوشته شده است اما در حال حاضر از اين نرم افزار براي تحليل و آناليز آماري مشاهدات و پرسشنامه ها و آزمايشات در تمامي رشته ها استفاده مي گردد.

تحقیق ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تحقیق فایل تحقیق توضیحات
تحقیق-1 پرونده:Tahghigh1.pdf در این تحقیق به تعریف و کاربردها و تاریخچه برنامه متلب پرداخته است
تحقیق-2 پرونده:Tahghigh-2.pdf در این تحقیق به تعریف و تاریخچه و کاربرد جبر خطی پرداخته است
پروژه-1 پرونده:PROJECT1.pdf
پروژه-1-1 پرونده:Project1-1.pdf
کلاس حل تمرینh پرونده:12Function.pdf
class matlab

تمرین ها[ویرایش | ویرایش مبدأ]

نام تمرین فایل تمرین توضیحات
تمرین جبرخطی-1 پرونده:Tamrin jabre khati--.pdf
تمرین جبرخطی-2 پرونده:Tamrin jabre khati-2.pdf
تمرین جبرخطی-3 پرونده:Jabre khati 3.pdf
تمرین جبر خطی -4 پرونده:Tamrin 4-.pdf

مقالات[ویرایش | ویرایش مبدأ]

پرونده:TarjomeFن-F831-Farsi.pdf مدیریت زنجیره ای تهیه و تولید بازارهای نوظهور
پرونده:MSCI 2018 Spring Vol -39.pdf کاربرد جبر خطی در سیستم موقعیت یاب جهانی
پرونده:MSCI 2018 Autumn V.pdf روش های ریاضی و الگوریتم ها در فشرده سازی تصاویر
پرونده:MCT Volume 28 Issue .pdf کاربرد جبر خطی در فیزیک ( ماتریس نمایی در فیزیک)
پرونده:مدل ریاضی برای بهینه سازی هزینه کیفیت....pdf اين مقاله درباره ي مهندسي مجدد و الگوهاي مهندسي مجدد، مهندسي مجدد برنامه ها و در پايان مثالي از مهندسي مجدد صحبت مي كند. در ابتدا وقتي موضوع مهندسي مجدد را انتخاب كردم، هيچ دانش تخصصي درباره ي مهندسي مجدد نداشتم. بنابراين تحقيقات را با اينترنت آغاز كردم. اما اطالعاتي كه مد نظرم بود وجود نداشت و قسمت اعظم اطالعات يا به هم شبيه بودند يا اصال ارائه نشده بودند. سرانجام پس از چندي تحقيق و جست و جو تعدادي سايت در زمينه ي كاري مورد نظر پيدا كردم. وقتي چنديم مقاله را مطالعه كردم، دريافتم كه مهندسي مجدد چيست و با نكته برداري از مطالب كليدي و تحقيق كردن درباره ي آن ها نوشتن مقاله ي حاضر آغاز شد. با توجه به زمان محدود پروژه به نظر مي رسد در زمان مقتضي مقاله ي حاضر از ديد فني حاوي مطالب مفيد و قابل دركي براي خواننده مي باشد كه با خواندن آن چشم انداز خوبي از مهندسي مجدد به خواننده ارائه مي شود
پرونده:Planning Individual Development.pdf برنامه ریزی فعالیت های توسعه فردی
پرونده:Osol-mabani-.pdf در این مقاله به اصول و مبانی مدیریت منابع انسانی پرداخته شده است
پرونده:JIENG Volume 52 Issue 2 Paئ.pdf یکپارچه سازی عملیات قبل و بعد بحران با در نظر گرفتن بازسازی مسیرها و انبارهای اسیب دیده
پرونده:کنترل و برنامه رزی شهری..........pdf بررسی روش های برنامه ریزی و کنترل پروژه و تاثیر کاربرد ان ها در تکمیل به موقع طرح های توسعه شهری
پرونده:Zanjire taamin........pdf در این مقاله به بررسی چگونگی زنجیره تامین پرداخته شده است .
پرونده:كاربرد تصميم گيري فازي در برنامه ريزي جانمايي تسهيلات1111.pdf کاربرد تصمیم گیری فازی در برنامه ریزی جانمایی تسهیلات
پرونده:MCT Volume 29 Issue 45666.pdf مروری بر مهتر های عادی و تعمیم یافته و بررسی ساختار نگهدارنده های خطی ان
پرونده:6.11 fromMATN MADRESE FARDA 1-3.pdf ازي وارســازي به معنی استفاده از عناصر بازی برای تقویت روحیة رقابتی در فرد یادگیرنده است. بازي وارســازي با به کارگیری عناصر بازی (مانند امتیاز دهی، رقابت با ســایرین، قوانین بازی) برای اســتفاده از یک محصول یا خدمت اشتیاق ایجاد ِ می کند. با استفاده از انگیزة بیرونی، بازي وارسازي آموزشــی انگیزة درونی و میل بــه برد را تقویت می کنــد. در صورتی که این فراینــد زیربنایی با ساختاری مناسب به کار بسته شود، می تواند رفتار فرد یادگیرنده را نیز تغییر دهد. با اینکه هدف اصلی بازي وارسازي تفریح نیست، با تبدیل روند یادگیری به نوعی تفریح، نسبت به شیوه های ســنتی، مطالب مدت بیشتری در ذهن حک می شود. از بازي وارسازي در مواقع مختلفی ماننــد آموزش الکترونیکی، آمــوزش کارکنان و افزایش تعامل با وبگاه می توان بهره برد.
پرونده:10005513970407777.pdf روش های افزایش بازده توان خروجی در سلول های خورشیدی
پرونده:E9903-Iran.pdf ایجاد بازارهای با ارزش برای سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری
پرونده:F11557.pdf تخصیص بهینه چند منظوره محدود کنندهای جریان خطا در سیستم توان

فیلم های اموزشی[ویرایش | ویرایش مبدأ]

در این ویدیو به اموزش مقادیر ویژه و بردار ویژه پرداخته شده است
در این ویدیو به اموزش مقدماتی برنامه متلب پرداخته شده است
در این ویدیو به اموزش وارون ماتریس 3*3 پرداخته شده است
در این ویدیو به اموزش ماتریس های مقدماتی پرداخته شده است
در این ویدیو به اموزش روش حذفی گوس جردن پرداخته شده است
در این ویدیو به اموزش ضرب و جمع کردن ماتریس ها در یکدیگر پرداخته شده است